Vai Tev jau ir 18?

MEŽPILS GAIŠAIS

Mežpils Gaišais, brūvēts no zeltainu miežu iesala, lepojas ar dzintara nokrāsu, varenu apiņu rūgtumu un maigu karameles niansi – kombinācija, ko novērtēs pat smalkākie alus baudītāji, kuri it visā tiecas pēc īstenuma un dabiskuma.

MEŽPILS TRADICIONĀLAIS

Kad satiekas paaudzēs iemīļota tradicionāla alus garša un tipiskais Mežpils raksturs, rodas Mežpils Tradicionālais. Viegls, atsvaidzinošs un baudāms lager tipa alus acij tīkamā, maigi zeltainā krāsā.

MEŽPILS TUMŠAIS

Mežpils Tumšā alus garšas īpašības izceļ augstākās kvalitātes iesals. Sarkanbrūnā alus šķirne pārsteidz ar neatkārtojamu apiņu un karameļu iesala aromātu un paliek atmiņā ar spirdzinošu pēcgaršu.

MEŽPILS SENČU

Mežpils Senču alus garša ir īpaša ar savu tīrību un dabiskumu. Tas ir zeltaini dzidrs un viegli dzerams, tomēr atšķiras no citiem ar savu izteiksmīgo raksturu un patīkamu apiņu rūgtumu.

MEŽPILS PORTERIS

Mežpils Porteris ir Baltic Porter tipa alus, kura piesātinātajā iesala garšā izšķiramas kafijas, dedzinātas karameles un vieglas augļu nianses.

MEŽPILS NEFILTRĒTAIS

Darīts no pašmāju iesala, Mežpils Nefiltrētais var lepoties ar alus rauga radītu pilnvērtīgu garšu, īstenu apiņu rūgtumu un aromātu, zeltainu toni un maigām karameļu niansēm, kas to padara par sarežģītu, tomēr harmonisku alu, kura noslēpumus atklāt malku pa malkam.

MEŽPILS SAULES EILS

Mežpils Saules Eils pārstāv vienu no mūsdienās populārākajiem alus veidiem – Pale ale. Šī alus brūvēšanā izmantoti tikai vienas šķirnes (Citra) apiņi, kas palīdz izcelt to aromātu un rūgtumu. Mežpils Saules Eila vieglo saldumu, patīkamo rūgtumu un Citra apiņu svaigo aromātu novērtēs jebkurš alus baudītājs.

Alus — Mežpils alus