Vai Tev jau ir 18?

MEŽPILS GAIŠAIS

Mežpils Gaišais, brūvēts no zeltainu miežu iesala, lepojas ar dzintara nokrāsu, varenu apiņu rūgtumu un maigu karameles niansi – kombinācija, ko novērtēs pat smalkākie alus baudītāji, kuri it visā tiecas pēc īstenuma un dabiskuma.

MEŽPILS TRADICIONĀLAIS

Kad satiekas paaudzēs iemīļota tradicionāla alus garša un tipiskais Mežpils raksturs, rodas Mežpils Tradicionālais. Viegls, atsvaidzinošs un baudāms lager tipa alus acij tīkamā, maigi zeltainā krāsā.

MEŽPILS TUMŠAIS

Mežpils Tumšā alus garšas īpašības izceļ augstākās kvalitātes iesals. Sarkanbrūnā alus šķirne pārsteidz ar neatkārtojamu apiņu un karameļu iesala aromātu un paliek atmiņā ar spirdzinošu pēcgaršu.

MEŽPILS SENČU

Mežpils Senču alus garša ir īpaša ar savu tīrību un dabiskumu. Tas ir zeltaini dzidrs un viegli dzerams, tomēr atšķiras no citiem ar savu izteiksmīgo raksturu un patīkamu apiņu rūgtumu.

MEŽPILS JD PORTERIS

Mežpils Porteris ir 12 mēnešus noturēts Jack Daniel’s Tennessee viskija ozolkoka mucās, lai iegūtu Jack Daniel’s raksturīgās garšas nianses – saldo vaniļas aromātu un piesātinātu pēcgaršu ar žāvēta apelsīna un brūnā cukura notīm.

MEŽPILS SAULES EILS

Mežpils Saules Eils pārstāv vienu no mūsdienās populārākajiem alus veidiem – Pale ale. Šī alus brūvēšanā izmantoti tikai vienas šķirnes (Citra) apiņi, kas palīdz izcelt to aromātu un rūgtumu. Mežpils Saules Eila vieglo saldumu, patīkamo rūgtumu un Citra apiņu svaigo aromātu novērtēs jebkurš alus baudītājs.

MEŽPILS FRICIS

Mežpils Fricis ir 2018. gada mājbrūvētāju konkursa “Mežpils prove” uzvarētāja Venta Bomja brūvētais alus. Mežpils Fricis pārstāv pasaulē aktuālu tradicionālo Vācijas kviešu alus šķirni Hefeweizen, kura brūvēšanā izmanto vismaz 50% kviešu iesalu, kas sniedz piešķirt alum gan gaišāku krāsu, gan vieglāku un baudāmāku garšu. Šis alus ir vasarīgs un viegli baudāms, tādēļ tas fantastiski saderēs ar Latvijas sezonāliem ēdieniem.

Alus — Mežpils alus