Vai Tev jau ir 18?

MEŽPILS GAIŠAIS

Mežpils Gaišais, brūvēts no zeltainu miežu iesala, lepojas ar dzintara nokrāsu, varenu apiņu rūgtumu un maigu karameles niansi – kombinācija, ko novērtēs pat smalkākie alus baudītāji, kuri it visā tiecas pēc īstenuma un dabiskuma.

MEŽPILS TUMŠAIS

Mežpils Tumšā alus garšas īpašības izceļ augstākās kvalitātes iesals. Sarkanbrūnā alus šķirne pārsteidz ar neatkārtojamu apiņu un karameļu iesala aromātu un paliek atmiņā ar spirdzinošu pēcgaršu.

MEŽPILS SENČU

Mežpils Senču alus garša ir īpaša ar savu tīrību un dabiskumu. Tas ir zeltaini dzidrs un viegli dzerams, tomēr atšķiras no citiem ar savu izteiksmīgo raksturu un patīkamu apiņu rūgtumu.

MEŽPILS PORTERIS

Mežpils Porteris ir Baltic Porter tipa alus, kura piesātinātajā iesala garšā izšķiramas kafijas, dedzinātas karameles un vieglas augļu nianses.

MEŽPILS NEFILTRĒTAIS

Darīts no pašmāju iesala, Mežpils Nefiltrētais var lepoties ar alus rauga radītu pilnvērtīgu garšu, īstenu apiņu rūgtumu un aromātu, zeltainu toni un maigām karameļu niansēm, kas to padara par sarežģītu, tomēr harmonisku alu, kura noslēpumus atklāt malku pa malkam.

MEŽPILS SAULES EILS

Mežpils Saules Eils pārstāv vienu no mūsdienās populārākajiem alus veidiem – Pale ale. Šī alus brūvēšanā izmantoti tikai vienas šķirnes (Citra) apiņi, kas palīdz izcelt to aromātu un rūgtumu. Mežpils Saules Eila vieglo saldumu, patīkamo rūgtumu un Citra apiņu svaigo aromātu novērtēs jebkurš alus baudītājs.

MEŽPILS RUDULIS

Brūvējot Mežpils Ruduli, mūsu aldari ir panākuši izsmalcinātu līdzsvaru starp iesala saldumu un apiņu rūgtumu. Vairāku izmeklētu iesalu kombinācija sniedz šim alum patīkamu tumīgumu un neatkārtojami sārtu dzintara krāsu, savukārt Jaunās pasaules apiņi nodrošina pārsteidzoši augļainu aromātu un atspirdzinošu rūgtumu.

MEŽPILS VIESULIS

Mežpils Viesulis ir izteikts India pale ale veida pārstāvis, kam apiņi nav žēloti. Viens no mūsu darītavas garšas ziņā bagātākajiem aliem, kurš ne tikai pārsteigs ar augļaino garšu un apburoši intensīvu aromātu, bet arī sarīkos īstenu apiņu viesuļvētru garšas kārpiņām!

Alus — Mežpils alus