Mežpils Apiņotais alus

Brūvēšanas procesā tiek pievienots liels daudzums apiņu, izmantojot sausās apiņošanas metodi. Šī metode piešķir arī pārsteidzošu citrusu aromātu un padara to pilnīgi atšķirīgu no jebkura cita alus Mežpils produkcijas klāstā.

Ēdienu saderība: Āzijas virtuve, burgeri, ass ēdiens (Meksikas virtuve).

Mežpils Gaišais

Mežpils Gaišais, brūvēts no zeltainu miežu iesala, lepojas ar dzintara nokrāsu, varenu apiņu rūgtumu un maigu karameles niansi – kombinācija, ko novērtēs pat smalkākie alus baudītāji, kuri it visā tiecas pēc īstenuma un dabiskuma.

Ēdienu saderība: picas, cūkgaļas ēdieni, grila ēdieni.

Mežpils Tumšais

Mežpils Tumšais alus garšas īpašības izceļ augstākās kvalitātes iesals. Sarkanbrūnā alus šķirne pārsteidz ar neatkārtojamu apiņu un karameļu iesala aromātu un paliek atmiņā ar spirdzinošu pēcgaršu.

Ēdienu saderība: liellopa gaļas ēdieni, zilais siers, jēra gaļas ēdieni.

Mežpils Speciālais

Mežpils Speciālais alus ir viegli dzerams lāgera tipa alus. Atspirdzinošs, ar spirgtu un svaigu aromātu, šis alus ir lielisks papildinājums maltītei vai baudīšanai ar uzkodām.

Ēdienu saderība: sāļās uzkodas, vistas gaļas ēdieni, kūpinājumi.

Mežpils Tradicionālais

Mežpils Tradicionālais ir viegli baudāms pils tipa alus. Lielisks brūvējums plašam alus cienītāju lokam ar līdzsvarotu apiņu rūgtenumu un patīkamu aromātu.

Ēdienu saderība: picas, vistas gaļas ēdieni, nenogatavināts siers.

Mežpils Senču

Vieglākais alus Mežpils sortimentā. Viegli dzerams, tomēr ar visām Mežpils sortimentam raksturīgajām garšas kvalitātēm.

Ēdienu saderība: sāļās uzkodas, vistas gaļas ēdieni, picas.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.