Sīkdatņu Politika

Piekrišana

Lietojot www.mezpilsalus.lv (turpmāk — tīmekļa vietne) jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar šo sīkdatņu politiku.  Pirmo reizi apmeklējot vietni, atvērsies uznirstošs logs ar šādu paziņojumu.  Kaut arī turpmākajās apmeklējuma reizēs parasti šāds paziņojums neparādīsies, jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, izpildot turpinājumā sniegtos norādījumus.

Sīkdatņu atspējošana

Ja nepiekrītat, ka mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, jūs varat tās atspējot, izpildot šeit izklāstītos norādījumus jūsu pārlūkā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atspējojot sīkdatnes, dažas no vietnes funkcijām un tajā pieejamie pakalpojumi var nedarboties pilnvērtīgi. 

Ja organizācija, kura ievieto sīkdatni, nodrošina automātisku savu sīkdatņu atspējošanas rīku, mēs zemāk norādām šīs organizācijas nosaukumu, tās ievietoto sīkdatņu kategoriju un saiti uz tās nodrošināto automātisko atspējošanas rīku. Visos citos gadījumos mēs pie šīs sīkdatņu politikas datuma norādām sīkdatņu nosaukumus un to avotu, lai jūs varētu tās viegli atpazīt un, ja vēlaties, atspējot, izmantojot sava pārlūka iestatījumus.

Daži pārlūki nodrošina lietotājam iespēju atzīmēt, ka tas nevēlas, lai viņa pārlūkošanas darbības tiktu izsekotas. Izsekošanas atspējošana var traucēt dažām tīmekļa vietnes funkciju un tajā sniegto pakalpojumu darbībai.

Pēc jūsu pirmā vietnes apmeklējuma mēs varētu būt nomainījuši izmantotās sīkdatnes. Šī sīkdatņu politika sniedz iespēju būt vienmēr informētam par to, kura organizācija ievieto sīkdatnes un kādā nolūkā, kā arī nodrošinās to atspējošanas iespējas, tādēļ jums vajadzētu laiku pa laikam pārskatīt šo politiku.

 

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir teksta faili, kuri satur nelielu informācijas apjomu un kuri tiek lejupielādēti jūsu datorā ikreiz, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Pēc tam vietnes turpmākajās apmeklējumu reizēs sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ to izcelsmes tīmekļa domēnam. Lielākā daļa tīmekļa vietņu satur elementus no vairākiem tīmekļa domēniem, kas nozīmē, ka ikreiz, kad apmeklējat tīmekļa vietni, jūsu pārlūks var saņemt sīkdatnes no vairākiem avotiem.

Sīkdatnes ir noderīgas, jo tās dod iespēju tīmekļa vietnei atpazīt lietotāja datoru. Sīkdatnes nodrošina lietotājam iespēju efektīvi pārvietoties no vienas lapas uz citu, atcerēties lietotāja preferences un kopumā uzlabot lietošanas pieredzi. Tās var izmantot arī, lai pielāgotu reklāmas jūsu interesēm, izsekojot jūsu pārlūkošanas vēsturi, proti, kādas tīmekļa vietnes apmeklējat.

Sesijas sīkdatnes tiek automātiski izdzēstas tiklīdz aizverat savu pārlūku, savukārt pastāvīgās sīkdatnes paliek jūsu datorā arī pēc pārlūka aizvēršanas (piemēram, lai atcerētos jūsu lietotāja preferences, kad atkal apmeklēsiet konkrēto vietni).

Kāda veida sīkdatnes izmanto uzņēmums Carlsberg?

Turpinājumā ir sniegts uzņēmuma Carlsberg, tā meitasuzņēmumu un apakšuzņēmēju izmantoto sīkdatņu apraksts.

Stingri nepieciešamās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai nodrošinātu jums iespēju pārvietoties tīmekļa vietnē un lietot tās funkcijas. Bez šīm sīkdatnēm jums vēlamos pakalpojumus nebūtu iespējams nodrošināt (piemēram, pārvietošanos starp vietnes lapām, iepirkšanos groza vai e-rēķinu pakalpojumu izmantošanu).

Mūsu tīmekļa vietnē patlaban tiek izmantotas šādas stingri nepieciešamās sīkdatnes:

Sīkdatnes nosaukums Avots Nolūks Papildu informācija
ARRAfinity Azure Webhosting Šī mājaslapa tiek uzturēta Azure mākonī, kas dažreiz sniedzas cauri vairākiem serveriem. Šī sīkdatne nodrošina, ka visi pieprasījumi no Jūsu apmeklējuma sesijas tiek nosūtīti vienam serverim. Kad lapas apmeklējuma sesija beidzas.
WAWebSiteSID Azure Webhosting Šī mājaslapa tiek uzturēta Azure mākonī, kas dažreiz sniedzas cauri vairākiem serveriem. Šī sīkdatne nodrošina, ka visi pieprasījumi no Jūsu apmeklējuma sesijas tiek nosūtīti vienam serverim. Kad lapas apmeklējuma sesija beidzas.
PWAG Age gate Katra lapa šajā mājaslapā ir aizsargāta aiz “vecuma vārtiem”, kas nodrošina informācijas atbilstību vecumam.  Šī sīkdatne uzglabā apstiprinājumu par to, ka informācija neparādās līdz ar “vecuma vārtiem” pie konkrētiem lapas pieprasījumiem. 1 gads

 

Veiktspējas sīkdatnes

Mēs izmantojam analītiskās sīkdatnes, lai analizētu, kā mūsu apmeklētāji lieto tīmekļa vietni un sekotu vietnes darbības rādītājiem. Tas dod mums iespēju nodrošināt kvalitatīvu lietošanas pieredzi, sniedzot lietotājiem pielāgotu piedāvājumu un ātri nosakot un novēršot jebkādas radušās problēmas. Piemēram, mēs varētu izmantot veiktspējas sīkdatnes, lai novērotu, kuras lapas ir vispopulārākās, kura lapu sasaistes metode ir visefektīvākā, kā arī, lai noteiktu, kādēļ dažas lapas saņem paziņojumus par kļūdām. Mēs varētu arī izmantot šīs sīkdatnes, lai izceltu konkrētus rakstus vai vietnes pakalpojumus, kuri, mūsuprāt, varētu jūs interesēt, balstoties uz jūsu vietnes lietošanas vēsturi. Informācija, ko apkopo šīs sīkdatnes mūsu vai mūsu līgumpartneru uzdevumā, nav saistīta ar jūsu personas informāciju.

Tīmekļa vietne patlaban izmanto šādas analītiskās sīkdatnes:

 

Sīkdatnes nosaukums Avots Nolūks Ilgums Papildu informācija
_ga Google Analytics

 

Tiek ieviests no Google Analytics, lai uzglabātu informāciju par katra apmekletāja unikālo ID. 2 gadi Lai iepazītos

ar Google privātuma

politiku attiecībā uz Google Analytics,

noklikšķiniet šeit.

Jūs varat izvēlēties, lai Google Analytics neizseko jūsu darbības, nospiežot šeit.

_gid Tiek ieviests no Google Analytics, lai uzglabātu informāciju par katra apmekletāja unikālo ID. 1 diena
_gat_globalTracker Tiek ieviests no Google Analytics, lai uzglabātu informāciju par katra apmekletāja unikālo ID, tiek izmantots, lai izsekotu apmeklējumiem visās Carslberg lapās. 1 minūte
_gat_marketTracker Tiek izmantotas mārketinga analīzei. 1 diena vai 24 stundas
local_cache_total_engagement Izpēte n/a n/a  

 

Vietnes funkcionalitātes sīkdatnes

Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai nodrošinātu lietotājiem konkrētas funkcijas, piemēram, lai atcerētos jūsu izdarītās izvēles (tādas kā jūsu lietotājvārds, valoda vai atrašanās reģions), vai, lai atpazītu platformu, no kuras jūs piekļūstat vietnei, un lai nodrošinātu pilnvērtīgākas un personalizētākas funkcijas. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas, lai izsekotu jūsu pārlūkošanas darbības citās vietnēs.

 

Vietnē patlaban tiek izmantotas šādas funkcionālās sīkdatnes:

Sīkdatnes nosaukums Avots Ilgums Nolūks
14462974_p Izpēte    
14462974_u Izpēte    
_visual_swf_referer Video saturam Kad beidzās apmeklējuma sesija Šī sīkdatne tiek izmantota, lai video straumēšana būtu daudz efektīvāka.
ad_session_id Video saturam 30 minūtes Šī sīkdatne tiek izmantota, lai tikai uzglabātu statistiku par video satura failiem.
playerVolumeMuted Video straumēšanai (video bez skaņas)    
session_referer Video saturam Kad beidzās apmeklējuma sesija Šī sīkdatne tiek izmantota, lai tikai uzglabātu statistiku par video satura failiem.
uuid Unikāla identitāte katram unikālajam apmeklētājam 4 mēneši Unikāls ID apmeklētājam.

 

Reklāmas sīkdatnes

Reklāmas sīkdatnes (vai mērķa sīkdatnes) vāc informāciju par pārlūkošanas paradumiem, kas saistīti ar jūsu ierīci, un tās tiek izmantotas, lai pielāgotu reklāmu jums un jūsu interesēm. Arī trešo personu sniegtie pakalpojumi, piemēram, pogas “Patīk” (Like) un “Koplietot” (Share), mūsu tīmekļa vietnē izmanto šīs sīkdatnes papildus tam, lai nodrošinātu nepieciešamo funkcionalitāti. Trešās personas sniedz šos pakalpojumus, saņemot pretī atzinumu, ka jūs (jeb precīzāk jūsu ierīce) ir apmeklējusi konkrētu tīmekļa vietni. Šīs trešās personas ievieto reklāmas sīkdatnes gan tad, kad apmeklējat vietni, gan tad, kad izmantojat viņu sniegtos pakalpojumus un pametat attiecīgo vietni. Šo personu prakse attiecībā uz privātumu ir izklāstīta zemāk:

Jūs varat atteikties pieņemt trešo personu ievietotās sīkdatnes šeit http://www.youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Papildus augstāk aplūkotajām trešo personu ievietotajām sīkdatnēm, tiek izmantotas arī šādas citas reklāmas sīkdatnes:

Sīkdatnes nosaukums Avots Ilgums Nolūks Papildu informācija
n/a  

n/a

 

n/a n/a n/a

 

Vietējie koplietotie objekti (“Flash sīkdatnes”)

Papildus iepriekš aprakstītajām sīkdatnēm mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam vietējos koplietotos objektus, kas zināmi arī kā flash sīkdatnes. Tās tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja pieredzi, piemēram, saglabājot jūsu lietotāja preferences un iestatījumus [tādus kā jūsu skaļuma/klusuma iestatījumus, kā arī saistībā ar vietnes animācijas saturu] Vietējie koplietotie objekti ir līdzīgi pārlūka sīkdatnēm, taču tie var uzglabāt daudz sarežģītākus datus, nekā vienkāršu tekstu. Attiecībā uz jūsu datorā glabātajiem datiem šie objekti paši par sevi nevar tiem neko izdarīt. Līdzīgi kā citas sīkdatnes, tie var tikai piekļūt personiski identificējamai informācijai, ko sniedzāt tīmekļa vietnē, un citas vietnes šai informācijai piekļūt nevar. Lai uzzinātu vairāk par flash sīkdatnēm un to, kā tās atspējot, noklikšķiniet šeit http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/disable-local-shared-objects-flash.html.

 

HTML e-pasta tīmekļa bāksignāli

Mūsu e-pasta vēstules var saturēt vienu konkrētai kampaņai unikālu tīmekļa bāksignāla pikseli, lai mēs varētu noteikt, vai mūsu e-pasta vēstules ir atvērtas, un pārbaudītu, vai tiek noklikšķinātas e-pastā iekļautās saites. Cita starpā mēs varam izmantot šo informāciju arī, lai noteiktu, kuras no mūsu e-pasta vēstulēm jums šķita interesantākas, kā arī, lai noskaidrotu, vai lietotāji, kuri neatver mūsu e-pasta vēstules, vēlas turpināt tās saņemt. Pikselis tiek izdzēsts tiklīdz tiek izdzēsta e-pasta vēstule. Ja nevēlaties, lai pikselis tiktu lejupielādēts jūsu ierīcē, jums būtu jāatzīmē, ka vēlaties saņemt e-pastu no mums vienkāršā tekstā, nevis HTML formātā.  Arī dažas no mūsu tīmekļa vietnes lapām var saturēt tīmekļa bāksignālus, kas dod mums iespēju saskaitīt apmeklētājus, kas ir pārlūkojuši mūsu lapas. Tās dod mums iespēju sagatavot statistikas informāciju par darbībām un funkcijām, kas mūsu lietotājus interesē visvairāk, ar mērķi piedāvāt personalizētāku saturu. Kopumā tās netiek izmantotas, lai piekļūtu personiski identificējamai informācijai bez jūsu piekrišanas.

Pikseļu tagus ir iespējams koplietot ar trešām personām, kuras tieši atbalsta mūsu veicināšanas pasākumus un vietnes izstrādi. Piemēram, lai izmērītu mūsu reklāmu efektivitāti, trešās personas, tostarp Facebook, var izmantot sīkdatnes, tīmekļa bāksignālus un citas datu uzglabāšanas tehnoloģijas, lai vāktu un saņemtu informāciju no tīmekļa vietnes un no citām vietām internetā, un izmantot šo informāciju, lai sniegtu mērījumu pakalpojumus un vērstu reklāmas uz viņu pašu platformām. Šeit ir sniegta informācija par to, kā atteikties no trešo personu veiktās informācijas vākšanas un izmantošanas reklāmu vajadzībām (saites uz http://www.aboutads.info/choices un http://www.youronlinechoices.eu/).

 

IP adrešu un tīmekļa žurnālu lietošana

Mēs varam arī izmantot jūsu IP adresi un pārlūka veidu, lai palīdzētu atklāt problēmas mūsu serverī, administrētu tīmekļa vietni un uzlabotu pakalpojumu, kuru jums sniedzam. IP adrese ir skaitļu kods, kas identificē jūsu datoru internetā. Jūsu IP adresi var izmantot arī, lai apkopotu plašu demogrāfisko informāciju.

Mēs varam veikt IP uzmeklēšanu, lai noteiktu, no kura domēna jūs apmeklējat vietni (piemēram, no google.com), lai precīzāk noteiktu mūsu lietotāju demogrāfisko profilu.

Sīkdatņu politika neattiecas uz trešo personu tīmekļa vietnēm

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī sīkdatņu politika neattiecas uz to trešo personu tīmekļa vietņu praksi privātuma jomā, kuras var būt saistītas ar mūsu vietni, un mēs neuzņemamies atbildību par šo praksi.

Izmaiņas sīkdatņu politikā

Mēs varam atjaunināt šo sīkdatņu politiku un tādēļ aicinām jūs laiku pa laikam pārskatīt šo politiku, lai būtu informēts par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes. Šī sīkdatņu politika ir atjaunināta 2018. gada maijā.

 

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.