Mežpils Porteris

Klasisko Baltijas Porteri raksturo ļoti bagātīgs aromāts, kurā tumšais, dedzinātais iesals un karameļiesals spēlē pamatlomu, bet vieglais sarkanvīna tonis ir klātesošs katrā alus lāsē. Tautā iemīļotā alus recepte gadu laikā ir saglabājusies nemainīga un garša ir patīkama, saldena ar iesala dominanci un apiņu rūgtumu.

Porterim raksturīgas ir biezas, tumši brūnas putas, kas ir vizuāls baudījums.

Mežpils Latviešu Iecienītais alus

Šis alus Mežpils sortimentā izceļas ar saldenu svaiga alus garšu. Tam piemīt dzintara nokrāsa. Pievienotais karameļu iesals piešķir gan krāsu, gan arī saldeno miestiņa garšu. Receptes pamatā ir arī leģenda par īstu brūža meistarstiķi, kas savulaik jau bijis iecienīts latviešu alus mīļotāju vidū.

Ēdienu saderība: jēra gaļas ēdieni, grila ēdieni, liellopa gaļas ēdieni.

Mežpils Session IPA

Pirmais Mežpils IPA stila alus, kas tiek piedāvāts  0,5l stikla pudelēs. IPA stila alus ir viena no dominējošām modes tendencēm alus pasaulē, ko tagad iespējams nobaudīt arī vietējā zīmola versijā. Atšķirīgu un patīkamu aromātu rada pievienotie Mosaic apiņi.

 

Ēdienu saderība: ass ēdiens, burgeri, vistas gaļas ēdieni.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.